Контакты Карта сайта Ua Ru Eng Home Home
Інформаційні сторінки » Послуги юридичним особам

Послуги юридичним особам.

ПАТ КБ "ІНТЕРБАНК" пропонує взаємовигідну співпрацю у сфері банківського обслуговування для юридичних осіб.

 Основними перевагами співпраці з нами є швидкість і зручність обслуговування, своєчасна і кваліфікована консультаційна підтримка з питань обслуговування в нашому банку, надання банківських послуг юридичним особам, гнучкі тарифи на обслуговування, своєчасне інформування про усі зміни умов надання банківських послуг юридичним особам, а також про зміну вимог до оформлення документів.

 Ви завжди можете отримати інформацію про стан рахунку і замовити необхідні довідки по телефону. Навіть якщо Ви прийшли в офіс за декілька хвилин до закриття, Вас обов'язково обслужать. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми готові розглянути індивідуальні форми співпраці.

Наш банк пропонує юридичним особам повний пакет банківських послуг:

Ми готові проконсультироать і надати повний пакет інформації відносно цих послуг.
Якщо Ви зацікавлені в отриманні вигідних пропозицій по усьому спектру банківських послуг, якісному обслуговуванні, індивідуальному підході до ваших потреб - запрошуємо вас звернутися в ПАТ КБ "ІНТЕРБАНК".
Сподіваємося, що наша співпраця носитиме довгостроковий і взаємовигідний характер, а також виражаємо готовність з увагою розглянути усі Ваші пропозиції.

Ми бажаємо Вам успіху і сподіваємося на плідну співпрацю!

 Пошук
© 2018 PJSC COMMERCIAL BANK "INTERBANK"