Контакты Карта сайта Ua Ru Eng Home Home

06.06.2011 відбудуться позачергові загальні збори акціонерів ПАТ КБ "ІНТЕРБАНК"

Наглядова рада ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ІНТЕРБАНК" (місцезнаходження якого - 03148, м. Київ, вул. А. Корольова, будинок 5-А) (далі - Банк), повідомляє про проведення позачергових загальних зборів акціонерів Банку....

Дата проведення позачергових загальних зборів акціонерів ПАТ КБ "ІНТЕРБАНК" 06 червня 2011 року. Позачергові загальні збори акціонерів проходитимуть в Конференц-залі за адресою: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 16.
Реєстрація акціонерів та їх представників проводитиметься з 10:00 до 10:50 за адресою проведення позачергових загальних зборів акціонерів, що зазначена вище.
Початок позачергових загальних зборів акціонерів Банку об 11:00 з наступним Порядком денним:

1. Про обрання Лічильної комісії.

2. Про Порядок проведення позачергових загальних зборів акціонерів.

3. Обрання Секретаря позачергових загальних зборів акціонерів.

4. Скасування затверджених результатів розміщення акцій та звіту про результати відкритого (публічного) розміщення акцій 11-ї емісії ПАТ КБ "ІНТЕРБАНК".
5. Скасування затверджених змін до статуту ПАТ КБ "ІНТЕРБАНК" у зв'язку із збільшенням розміру статутного капіталу за рахунок додаткових внесків.
6. Затвердження результатів розміщення акцій та звіту про результати відкритого (публічного) розміщення акцій 11-ї емісії ПАТ КБ "ІНТЕРБАНК".

 

Право на участь у позачергових загальних зборах акціонерів Банку мають особи, що включені в перелік акціонерів ПАТ КБ "ІНТЕРБАНК".

До дня проведення позачергових загальних зборів акціонери мають можливість ознайомитись з документами, пов'язаними з порядком денним зборів, за адресою: Україна, 03056, м. Київ, вул. В.Гетьмана, 27 у робочі дні з 09:30 години до 13:00 годин. Особою, відповідальною за порядок ознайомлення акціонерів з документами є Директор Зберігача цінних паперів ПАТ КБ "ІНТЕРБАНК" - Попадіна Світлана Степанівна.
Для участі в позачергових загальних зборах акціонерам ПАТ КБ "ІНТЕРБАНК" потрібно мати при собі паспорт або інші документи, що посвідчують особу, а представникам акціонерів, додатково ще і документ, що посвідчує повноваження представника акціонера ПАТ КБ "ІНТЕРБАНК".
З питань порядку денного та організаційних питань проведення позачергових загальних зборів акціонерів звертатись до корпоративного секретаря ПАТ КБ "ІНТЕРБАНК" Білоуса А.В. за тел. (044) 455-93-60 або за адресою: 03056, м. Київ, вул. В.Гетьмана, 27. Телефон для довідок (044) 497-13-15.

6 Июнь, 2011 13:04 / Просмотров: 1065 /
 
 Пошук
© 2019 PJSC COMMERCIAL BANK "INTERBANK"