Контакты Карта сайта Ua Ru Eng Home Home
Інформаційні сторінки » Платіжні картки

Наш банк надає можливість відкрити платіжну карту міжнародної платіжної системи
VISA International (VISA Electron, VISA Classic, VISA Gold та VISA Business).

Платіжна карта - засіб доступу до вашого рахунку, використовується для оплати товарів і послуг в магазинах, готелях, ресторанах - будь-яких підприємствах торгівлі і сервісу що приймають до оплати платіжні карти, а також отримання готівки в банкоматах і відділеннях банку.

Платіжна карта поєднує в собі безпеку і швидкість оплати товарів і послуг.

Платіжна картка - це зручно, надійно, вигідно і мобільно!

У Вас не буде необхідності мати з собою великі суми готівкових для оплати товарів і послуг. Ви завжди маєте можливість сплатити покупку зі свого карткового рахунку.

Ви зможе розплатитися за допомогою платіжної карти в торгівельних або сервісних точках по всьому світу, що приймають до оплати платіжні карти, з логотипом платіжної системи VISA. Ви зможете отримувати готівку в банкоматах банку 24 години в добу 7 днів на тиждень в більш ніж мільйон банкоматах по всьому світу з логотипами платіжної системи VISA.

Картка гарантує збереження грошей в подорожі і відрядженні: втрата карти не означає втрату Ваших грошей, оскільки своєчасному блокуванню карти запобіжить несанкціоноване використання грошових коштів.

Ви можете знімати не всі грошові кошти з картткового рахунку, а отримувати рівно стільки, скільки Вам необхідно в даний момент, залишок грошових коштів накопичуватиметься. При цьому банк нараховуватиме відсотки на залишок по грошових коштах.

Подорожуючи, Ви завжди маєте з собою валюту країни перебування, і не витрачаєте час на обмін валют і коштiв на оплату комісійних. Гроші, які знаходяться на картковому рахунку, не декларуються на митниці (наявність картки декларується усно). По картах кредитного рівня клієнт має можливість забронювати номер в готелі і взяти в оренду автомобіль.

Наш банк надає Вам можливість відкрити платіжну карту міжнародної платіжної системи VISA, починаючи від найдемократичнішої Visa Electron закінчуючи елітними картами класу GOLD.

Карточные продукты ИнтербанкаInterbank Visa Electron

VISA ELECTRON - картки базового рівня для отримання готівки та здійснення розрахунків за товари і послуги. Поєднують у собі мінімальну вартість обслуговування з перевагами справжньої міжнародної платіжної картки. Функцiї картки: картковий рахунок може бути відкритий в одній з трьох валют - гривня, долар США, євро; оплата товарів і послуг у підприємствах торгівлі незалежно від країни перебування; отримання готівки у банкоматах як на території України, так і за кордоном; операції проводяться з обов'язковою авторизацією, що максимально підвищує рівень захищеності коштів на картковому рахунку.

Interbank Visa Classic VISA CLASSIC - поєднує універсальність і високу надійність, однаково гарно придатні для будь-яких покупок і зняття готівки, розрахунків у реальних і віртуальних магазинах. Мають повнi функцiональнi властивостi: бронювання номерів у готелях; оренда автомобілів по всьому світу без внесення застави; замовлення авіаквитків; розрахунки у разі відсутності електронного терміналу; розрахунки у мережі інтернет.

Interbank Visa Gold VISA GOLD - елітні платіжні картки Gold, наявність яких гарантує найвищу якість обслуговування та участь у дисконтних програмах міжнародних платіжних систем VISA International.


Interbank Visa Business

VISA BUSINESS - елітні платіжні картки Silver, наявність яких гарантує найвищу якість обслуговування та участь у дисконтних програмах міжнародних платіжних систем VISA International.

 

 КАРТКА НСМЕП
КАРТКА НСМЕП - Картка Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) з вмонтованим мікропроцесором - чіпом, який зберігає інформацію про ваші кошти на картковому рахунку в електронній формі. Дає змогу виконувати будь-які фінансові операції.Переваги:

  • Розширена функціональність

Окрім високого рівня безпеки платіжна картка, оснащена чипом, має набагато більшу функціональність, є платіжним інструментом з розширеними можливостями і функціями з метою застосування у спеціальних бонусних і дисконтних програмах. Держателі чипових платіжних карток можуть використовувати їх для розрахунків за придбані товари і послуги, отримувати готівку в банкоматах, оплачувати товари і послуги в мережі інтернет, використовувати всі існуючі додаткові сервіси, що надаються банком.

  • Підвищений рівень безпеки

Використання чипових карток підвищить рівень безпеки і захистить держателів платіжних карток від ризиків шахрайства, адже чипову картку неможливо підробити, вона дозволяє проводити перевірку клієнта без відправки запиту до банку. Кожну операцію з оплати послуг в торговельно-сервісній мережі або при отриманні готівки держатель картки підтверджує введенням ПІН-коду. Навіть у разі втрати ваша картка захищена від несанкціонованого використання.

  • Швидкість проведення операції

За допомогою картки з чипом операції здійснюються швидко і зручно. Оплата чиповою карткою в магазині чи отримання готівки в банкоматі займає не більше кількох секунд вашого часу.

  • Зручність користування

За допомогою чипової картки зручно проводити операції - для підтвердження операції клієнту досить ввести ПIН-код. Персоналу у торговельних точках не потрібно вимагати у покупця документ, що підтверджує особу держателя картки.Оформити картку можна у будь-якій установі банку «Інтербанк»

Для цього необхідно мати:

  • паспорт громадянина України;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.


З усіх питань, що стосуються операцій з платіжними картками,
звертатися за тел. 455-93-61.

 Пошук
© 2019 PJSC COMMERCIAL BANK "INTERBANK"