Контакты Карта сайта Ua Ru Eng Home Home
Інформаційні сторінки » Грошові перекази


Послуги MoneyGram потрібні всім, кому необхідно швидко відправити або отримати гроші!

MoneyGram - система термінових грошових переказів, яка об'єднує 186 000 пунктів обслуговування у 190 країнах світу.

Мільйони людей по всьому світу довіряють MoneyGram, так як система надає своїм клієнтам надійний, швидкий та недорогий сервіс.

Детальніше Ви можете ознайомитися з умовами обслуговування MoneyGram на офіційному сайті MoneyGram в Україні www.moneygram.com

 

Система PrivatMoney дозволяє робити миттєві перекази у гривні, доларах США і євро у межах та за межами України без відкриття банківських рахунків.

На даний момент послуги грошових переказів PrivatMoney надають 4100 пунктів обслуговування на території України, Росії, Латвії, Білорусі, Молдови, Арменії, Азербайджану, Грузії, Португалії та Кіпру.

Мережа учасників і партнерів системи сьогодні дає можливість відправити чи отримати переказ у більш ніж 100 країнах світу.

Висока швидкість переказу - переказ доступний до виплати з моменту надання йому контрольного номера. 10 хвилин - час на повідомлення відправником контрольного номера одержувачу.


ДОДАТКОВИЙ СЕРВІС

- разом з переказом - безкоштовне повідомлення одержувачеві (до 10 слів).
- sms-повідомлення, що дозволяє контролювати стан переказу.

Детальніше Ви можете ознайомитися з умовами обслуговування PrivatMoney на офіційному сайті www.privatbank.ua

 

Грошові перекази Western Union
Якщо Вам необхідно швидко надіслати гроші, довірте це послузі грошових переказів Western Union. Переказати гроші за допомогою Western Union так само надійно, як і передати їх із рук в руки!

Western Union - міжнародна система термінових грошових переказів, яка вже понад 150 років пропонує своїм клієнтам послугу електронного переказу грошей.

Всього декілька хвилин достатньо, щоб Ваші гроші опинилися в одному з 345 000 пунктів WesternUnion, які працюють в 200 країнах.

Для здійснення переказів по системі Western Union ні відправнику, ні одержувачу грошей не потрібний банківський рахунок (крім випадків, передбачених законодавством).

Детальніше Ви можете ознайомитися з умовами обслуговування Western Union на офіційному сайті в Україні http://www.westernunion.ua

 

Система Anelik  - це міжнародні перекази між фізичними особами із чітко визначеними країною, містом і конкретним пунктом призначення переказу у доларах США та Євро для фізичних осіб без відкриття банківських рахунків.

Ця система дозволяє швидко та зручно переказати й отримати гроші через 63 000 пункти обслуговування у 90 країнах близького та далекого зарубіжжя.

Система Anelik є зручним і вигідним способом переказу, але має декілька принципових відмінностей від аналогічних міжнародних систем переказів. Вартість послуги становить:

- при переказі доларів США - 3% (країни СНД і Балтії) - 4% (країни далекого зарубіжжя) незалежно від суми переказу.

Надісланий переказ може бути виплачений Отримувачу в термін від 3 до 24 банківських годин.

Детальніше Ви можете ознайомитися з умовами обслуговування переказів на офіційному сайті www.anelik.ru

 

Система АVERS - це міжнародна система грошових переказів, яка була створена в березні 2005 року як система миттєвих грошових переказів Банку «Фінанси та Кредит».

Основні принципи роботи системи АVERS - демократична тарифна політика, постійне розширення як спектра послуг, що надаються, так і мережі грошових переказів, а також мінімальний відрізок часу між моментом відправки і можливістю отримання переказу в пункті призначення.

Завдяки відкритості та простоті правил роботи, система досить швидко стала популярною.

На даний момент укладено 58 договорів з українськими банками-партнерами про співпрацю в рамках системи грошових переказів АVERS, а мережа переказів АVERS складається з понад 2000 точок прийому / відправки переказів на всій території Україні.   www.averssystem.com.

 Пошук
© 2019 PJSC COMMERCIAL BANK "INTERBANK"