Контакты Карта сайта Ua Ru Eng Home Home
Інформаційні сторінки » Банківські гарантії

Гарантія - специфічний спосіб забезпечення виконання господарських зобов'язань шляхом письмового підтвердження(гарантійного листа) банком про задоволення вимог (у повній або частковій сумі) правонаделенной сторони, позначеної в письмовому підтвердженні, якщо третя сторона (сторона несе зобов'язання) не виконає своїх зобов'язань, або настануть інші умови, передбачені в угоді про надання гарантії.

 Гарантія є досить ефективним інструментом забезпечення зобов'язань і дає сторонам, що уклали контракт, упевненість в тому, що укладений контракт буде виконаний або сторони отримають компенсацію при невиконанні іншою стороною умов контракту.

ВАТ КБ "Інтербанк" пропонує клієнтам наступні види банківських гарантій :

Гарантія виконання зобов'язання (договори) і гарантія платежу - зобов'язання банку, гарантія видана по зверненню наказу покупця (продавця) виплатити продавцеві(покупцеві) певну суму у разі невиконання покупцем(продавцем) своїх зобов'язань по платі за поставлений товар (зобов'язань по постачанню товару).

Тендерна гарантія (гарантія забезпечення пропозиції) - зобов'язання банку, гарантія видана по зверненню, наказу продавця товарів або послуг, що бере участь в тендері, на користь сторони, що організовує тендер, виплатити останній певну суму при відмові продавця поставити товари або послуги у разі, якщо ним виграний тендер (а також в інших випадках прописаних в тендерній документації учасника торгів). Наявність цього виду гарантії являється, як правило, обов'язковою умовою участі в тендері. 

У разі зацікавленості у взаємовигідній співпраці, детальнішу інформацію про вищезгадані кредитні продукти Ви можете отримати по телефону -(044) 455-93-60.

 

 Пошук
© 2019 PJSC COMMERCIAL BANK "INTERBANK"